Difference between revisions of "A to Z of drugs"
| Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|* [[Ketamine]] | |* [[Ketamine]] | ||
| − | |* [[: | + | |* [[:Category:Opioids|Opioids]] |
| | | | ||
|* [[Methylphenidate]] | |* [[Methylphenidate]] | ||
Revision as of 21:15, 24 April 2017
| Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
|* [[Ketamine]] | |* [[Ketamine]] | ||
| − | |* [[: | + | |* [[:Category:Opioids|Opioids]] |
| | | | ||
|* [[Methylphenidate]] | |* [[Methylphenidate]] | ||