Difference between revisions of "A to Z of drugs"
| Line 70: | Line 70: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |* [[Dimethyltryptamine|DMT]] |
|* [[:Category:Hallucinogenics|Hallucinogenics]] | |* [[:Category:Hallucinogenics|Hallucinogenics]] | ||
| | | | ||
Revision as of 23:01, 23 May 2017